Üzemanyagellátás

Kérdések és megoldások MZ javításokkal kapcsolatban
Válasz küldése
Avatar
kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2009.10.07. 09:04
MZ-d típusa: ETZ150,250 4x,250/1
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: kiszsebi »

Dénes írta:A 125 a főfúvóka kapcsán volt emlegetve. Nova félrebeszélt...mint te. :)
OFF
biztos a saját motorja után ment :mrgreen: vagy karburátort szerelt :-"
ON
Jawa pali na JEDEN gar.
MZ PALI na jeden gar.
Avatar
Dénes
fi#azsoké
fi#azsoké
Hozzászólások: 2738
Csatlakozott: 2008.09.30. 14:49
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: Dénes »

A 125 a főfúvóka kapcsán volt emlegetve. Nova félrebeszélt...mint te. :)
Avatar
Krepp
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2009.01.31. 00:51
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 SF
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: Krepp »

Dénes ...de hogy lehetne a tűfúvóka 125 amikor akkora a gyári fő fúvóka???
Szerintem nem a tűfúvókáról beszélünk...
Belső nélküli első külső hátsó belsővel..
Szinter, pipa.
"Ennek a motornak az a különlegessége..... Hogy az enyém..."
Avatar
Alfa
Keljfeljancsi
Keljfeljancsi
Hozzászólások: 1664
Csatlakozott: 2008.11.30. 02:47
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Gyömrő
Kapcsolat:

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: Alfa »

Az enyém télen mindig sokkal jobban megy, minél hidegebb van annál jobb. Na jó a normál motoros hőmérsékletekre gondoljunk, pl 30-0 fok. Tehát így kevésbé kell neki húzni -> kevesebbet eszik. Igazából persze nem, mindig kb ugyanannyit, de ha nagyon szőrözni akarnánk tudnék kozmetikázni olyan adatsort is :roll: :twisted:

Lényegében azért van ez mert kicsit dúsra van állítva, a hidegben meg több O2 jut be egységnyi térfogatú levegővel...
Avatar
kupi
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2008.01.26. 19:45
MZ-d típusa: MZ TS 125-ETZ 150e
Tartózkodási hely: Kápolnásnyék

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: kupi »

Dénes írta:Egyik se. Az az, amibe a főfúvóka van belecsavarva. Az a hosszú cucc amiben a tű mozog.
Na ki nyert? :D

Kép
Ezen a képen pl a 23-as.
Igazatok van én is előszór meglepődtem(az alkatrész neve tűfúvóka"és eddig nem is tudtam van e jelentősége) a méreteken azt hitem mindegyikbe egyforma"(25 éves MZ szerelgetés után)de valóban van itt is különbség érdemes odafigyelni erre is,én vagyok az intő példa erre ezért is írtam le nektek.
MZ él és élni fog"Ha esetleg erre visz az utad és szeretnél pihenni vagy beszélgetni egyet esetleg szükség javítás kel bátran hívj 06309167166 Kápolnásnyék (Pettend) 7 út.
http://www.youtube.com/watch?v=gy-7gzR99vg
Avatar
Dénes
fi#azsoké
fi#azsoké
Hozzászólások: 2738
Csatlakozott: 2008.09.30. 14:49
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: Dénes »

Szerintem nincs sok változás. Csak néhány pillanatig kell megetetni egy kis szivatóval, aztán hamar bemelegszik.

Hány km-t mennél télen? Speckó felszerelés, változtatások? Hóban-esőben?
Avatar
Perec
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2008.07.13. 21:36
MZ-d típusa: ETZ250
Tartózkodási hely: Oh.

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: Perec »

Sziasztok!

Valaki tudja a nagyETZ városi fogyasztását és téli városi fogyasztását?

Melóba járnék vele, csak nem tudom leeszi-e a nadrágomat. Országúton a gyár tökéletesen eltalálta a 3,5-5 litert, de pl. a benzines autók városban jelentősen többet esznek. Eddig sosem jártam csak településen belül annyit, hogy tankolni kelljen. Olyat pedig hallottam, hogy pl. egy wartburg akár 20 litert is meg tud enni városban télen... :shock:
Kép
Avatar
kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2009.10.07. 09:04
MZ-d típusa: ETZ150,250 4x,250/1
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: kiszsebi »

Dénes írta:Egyik se. Az az, amibe a főfúvóka van belecsavarva. Az a hosszú cucc amiben a tű mozog.
Na ki nyert? :D
Harántfurattal :D
Jawa pali na JEDEN gar.
MZ PALI na jeden gar.
Avatar
Dénes
fi#azsoké
fi#azsoké
Hozzászólások: 2738
Csatlakozott: 2008.09.30. 14:49
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: Dénes »

Egyik se. Az az, amibe a főfúvóka van belecsavarva. Az a hosszú cucc amiben a tű mozog.
Na ki nyert? :D

Kép
Ezen a képen pl a 23-as.
Avatar
nova001155
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2010.06.06. 20:43
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 DE LUXE
Tartózkodási hely: Bácsbokod

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: nova001155 »

Friggyes Mester írta:De ha jól értem ő az alapjárati fúvókáról beszél(=tű fúvóka)
aszzem 45ös
Akkor bocsánat azt hittem a főfúkárol beszél.
Avatar
Alfa
Keljfeljancsi
Keljfeljancsi
Hozzászólások: 1664
Csatlakozott: 2008.11.30. 02:47
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Gyömrő
Kapcsolat:

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: Alfa »

Én azt hittem a tűfúvóka a tűszelepbe (amit az úszó zár) épített fúvóka :D
Avatar
Krepp
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2009.01.31. 00:51
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 SF
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: Krepp »

De ha jól értem ő az alapjárati fúvókáról beszél(=tű fúvóka)
aszzem 45ös
Belső nélküli első külső hátsó belsővel..
Szinter, pipa.
"Ennek a motornak az a különlegessége..... Hogy az enyém..."
Avatar
nova001155
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2010.06.06. 20:43
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 DE LUXE
Tartózkodási hely: Bácsbokod

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: nova001155 »

kupi írta:
kupi írta:Üdv egyik ismerősöm rám hagyományozott"egy príma alig használt BVF 24 es karbit(ez már két csavaros alapjárat állító csavarral) amit ma fel is szereltem,az úszó szint tökéletes a fő fúvoka95 a sublertű középen szépen indul és fél gázig tökéletes vele bár hiába rakom máshova jobb nem lesz a 150-es TS aztán félgáz után fulladás.Mi lehet az oka? A saját karbim is ilyen BVF24 es de abban 100 as a főfúvóka azzal szépen húz végig lehet itt a bibi? Szerintem az az 5 nem számíthat ennyit,vagy esetleg valakinek tipp? Előre is köszönöm.
Ma kiderült a turpisság:szétszedtem a karbit teljesen és a tűfúvóka" 70-es volt benne ami szerintem a 250 es méret,kicseréltem 65-re(125-150 be ez van)és láss csodát tökéletes.Tényleg igaz a mondás minden motor a gyári méretekkel a tökéletes"nem érdemes házilag okoskodni.Fel is hívtam az ismerősömet ő úgy emlékszik régen egy fiatal"motorostársa adta neki a tanácsot:cseréld ki 65-70re jobban fog menni...Hát nem lett igaza.
A 250-esbe a gyári méret 125 :wink:
Avatar
kupi
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2008.01.26. 19:45
MZ-d típusa: MZ TS 125-ETZ 150e
Tartózkodási hely: Kápolnásnyék

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: kupi »

kupi írta:Üdv egyik ismerősöm rám hagyományozott"egy príma alig használt BVF 24 es karbit(ez már két csavaros alapjárat állító csavarral) amit ma fel is szereltem,az úszó szint tökéletes a fő fúvoka95 a sublertű középen szépen indul és fél gázig tökéletes vele bár hiába rakom máshova jobb nem lesz a 150-es TS aztán félgáz után fulladás.Mi lehet az oka? A saját karbim is ilyen BVF24 es de abban 100 as a főfúvóka azzal szépen húz végig lehet itt a bibi? Szerintem az az 5 nem számíthat ennyit,vagy esetleg valakinek tipp? Előre is köszönöm.
Ma kiderült a turpisság:szétszedtem a karbit teljesen és a tűfúvóka" 70-es volt benne ami szerintem a 250 es méret,kicseréltem 65-re(125-150 be ez van)és láss csodát tökéletes.Tényleg igaz a mondás minden motor a gyári méretekkel a tökéletes"nem érdemes házilag okoskodni.Fel is hívtam az ismerősömet ő úgy emlékszik régen egy fiatal"motorostársa adta neki a tanácsot:cseréld ki 65-70re jobban fog menni...Hát nem lett igaza.
MZ él és élni fog"Ha esetleg erre visz az utad és szeretnél pihenni vagy beszélgetni egyet esetleg szükség javítás kel bátran hívj 06309167166 Kápolnásnyék (Pettend) 7 út.
http://www.youtube.com/watch?v=gy-7gzR99vg
Avatar
kupi
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2008.01.26. 19:45
MZ-d típusa: MZ TS 125-ETZ 150e
Tartózkodási hely: Kápolnásnyék

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: kupi »

Igen minden jó a saját karbimmal tökéletes a gép.Ezért is gondolom a hiba az ajándékban" van.
MZ él és élni fog"Ha esetleg erre visz az utad és szeretnél pihenni vagy beszélgetni egyet esetleg szükség javítás kel bátran hívj 06309167166 Kápolnásnyék (Pettend) 7 út.
http://www.youtube.com/watch?v=gy-7gzR99vg
Avatar
kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2009.10.07. 09:04
MZ-d típusa: ETZ150,250 4x,250/1
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: kiszsebi »

kupi írta:Én is gondoltam már erre de a gyári adat is 95-ös fúvókát ír.De azért köszi ha más nem lesz kipróbálom egy 100as al is.
Benzinszint rendben? Légszűrő tiszta?
Csak azért második tippnek, mert ugye, ezt már nem kellene írni :D
Jawa pali na JEDEN gar.
MZ PALI na jeden gar.
Avatar
kupi
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2008.01.26. 19:45
MZ-d típusa: MZ TS 125-ETZ 150e
Tartózkodási hely: Kápolnásnyék

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: kupi »

kiszsebi írta:
kupi írta:... Szerintem az az 5 nem számíthat ennyit,vagy esetleg valakinek tipp? Előre is köszönöm.
Az az 5 qrv@ sokat tud számítani :!:
Én is gondoltam már erre de a gyári adat is 95-ös fúvókát ír.De azért köszi ha más nem lesz kipróbálom egy 100as al is.
MZ él és élni fog"Ha esetleg erre visz az utad és szeretnél pihenni vagy beszélgetni egyet esetleg szükség javítás kel bátran hívj 06309167166 Kápolnásnyék (Pettend) 7 út.
http://www.youtube.com/watch?v=gy-7gzR99vg
Avatar
kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2009.10.07. 09:04
MZ-d típusa: ETZ150,250 4x,250/1
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: kiszsebi »

kupi írta:... Szerintem az az 5 nem számíthat ennyit,vagy esetleg valakinek tipp? Előre is köszönöm.
Az az 5 qrv@ sokat tud számítani :!:
Jawa pali na JEDEN gar.
MZ PALI na jeden gar.
Avatar
kupi
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2008.01.26. 19:45
MZ-d típusa: MZ TS 125-ETZ 150e
Tartózkodási hely: Kápolnásnyék

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: kupi »

Üdv egyik ismerősöm rám hagyományozott"egy príma alig használt BVF 24 es karbit(ez már két csavaros alapjárat állító csavarral) amit ma fel is szereltem,az úszó szint tökéletes a fő fúvoka95 a sublertű középen szépen indul és fél gázig tökéletes vele bár hiába rakom máshova jobb nem lessz a 150-es TS aztán félgáz után fulladás.Mi lehet az oka? A saját karbim is ilyen BVF24 es de abban 100 as a főfúvóka azzal szépen húz végig lehet itt a bibi? Szerintem az az 5 nem számíthat ennyit,vagy esetleg valakinek tipp? Előre is köszönöm.
MZ él és élni fog"Ha esetleg erre visz az utad és szeretnél pihenni vagy beszélgetni egyet esetleg szükség javítás kel bátran hívj 06309167166 Kápolnásnyék (Pettend) 7 út.
http://www.youtube.com/watch?v=gy-7gzR99vg
Avatar
young boys
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2010.09.30. 20:22
MZ-d típusa: MZ ETZ 125/150

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: young boys »

Bambi mester nem lenne elég a subertűt felhúzni?
Még mielött neki álnék fúvókázni?
Két fajta motoros van:
Az egyik már esett nagyot a másik még csak fog!
"Két kar, két kerék"
balintmz
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2009.12.12. 21:19
MZ-d típusa: etz 251

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: balintmz »

köszi a gyors választ.
az üresjárati levegöcsavart tekergettem :) néztem a könyvben, szerintem arra irta :D
olyan kis csövecskében vagy szoknyában vagy micsodában van. én arra gondoltam.

Lehet hogy a keverékem sincs jól beállitva, mert a gyertya elektródája barna a többi fekete :roll:
Meg a szivató is rendetlenkedik, lehet a gumitömités vagy eltömödött... nemtudom

DE szerintem lejött a karbiszétszedés ideje :D
gabsic
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1481
Csatlakozott: 2008.03.19. 15:00
MZ-d típusa: MZ ETZ 251, Jawa 250
Tartózkodási hely: Pápa-Tapolcafő
Kapcsolat:

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: gabsic »

balintmz írta:sziasztok.
olvasgattam itt a kommenteket és elöjött a sublertü. Mit befolyásol hogy a tü milyen magasan van? (olvastam a karbis dolgot csak most kapásbol nem vágom)

Ja és még annyit hogy állitottam az alapjáratot és hiába tekertem ki a csavart nem met fel a fordulat. aztán totál kitekertem és szivogatta vissza vákum. ez függhet a tü magasságátol?

csatos karbom van, ott külön járaton megy az alapjárat. gondoltam hogy koszos lenne de nem találtam benne semmit :S


Köszi a segitségeket. Ha rájövök közben megirom :lol:
Azt befolyásolja, hogy egységnyi levegőhöz több vagy kevesebb benzin legyen keverve, vagyis dúsítani, ill szegényíteni tudod vele a keveréket terhelési tartományban.
Csatos karbin melyik csavart tekergetted?
-=[Gabsic Motoros Blogja]=-

Eddigi túráim:
2009: Gabsic Kicsi túrája;
2010: Bakony-túra, Tátra-túra, Örség-túra,
2011: Gyurma-túra, Bakony-túra, Mecsek-túra, Zala túra
2012: Somogy-túra, Mecsek-túra, Őrség-túra
2013: Bakony-túra, Plitvice-i gurulás
2014: Vértes-Gerecse
balintmz
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2009.12.12. 21:19
MZ-d típusa: etz 251

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: balintmz »

sziasztok.
olvasgattam itt a kommenteket és elöjött a sublertü. Mit befolyásol hogy a tü milyen magasan van? (olvastam a karbis dolgot csak most kapásbol nem vágom)

Ja és még annyit hogy állitottam az alapjáratot és hiába tekertem ki a csavart nem met fel a fordulat. aztán totál kitekertem és szivogatta vissza vákum. ez függhet a tü magasságátol?

csatos karbom van, ott külön járaton megy az alapjárat. gondoltam hogy koszos lenne de nem találtam benne semmit :S


Köszi a segitségeket. Ha rájövök közben megirom :lol:
Lóri
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009.08.02. 19:32
MZ-d típusa: MZ ES 125/1 ; MZ 250

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: Lóri »

conus papó jól mondja, kiegészíteném azzal, hogy a pilóta csuklójától is függ!
Két kerék, két ütem, két betű: MZ
Avatar
conus
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1913
Csatlakozott: 2007.09.04. 11:12
MZ-d típusa: MZ ETZ 150.2 De Luxe
Tartózkodási hely: Gyöngyös környéke / Budapest ÉK-i része

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: conus »

takzol írta:Információt kérek Tőletek a kis ETZ fogyasztásával kapcsolatban. Városon kívül, túrázásnál milyen fogyasztási adatokat mértetek, milyen beállításon van a részterheléstű stb.
Sok helyen, és sokat kérdezek, de kezdő 125-ös ETZ-s vagyok,és sok mindennel szeretnék legalább a saját szintemen tisztában lenni. Különben nagy örömmel motorozok vele, és a motorral való foglalatosság is ínyemre van.
Üdvözlet.: Takzol
150-es ETZ, lelkiismeretes sajátkezű nagygenerál után, átlag fogyasztás városon kívül 180 cm magas, 65 kg-os pilótával 3,5 liter körül 100 km-en :x
:smt077 ETZ 150 de luxe az NDK-s csodafegyver! :smt066
10féle ember van: aki érti a kettes számrendszert, és aki nem.
-----------------------> Kép <-----------------------
Ne villogj, ne dudálj, mert a vezető indián, és csak füstjelekre reagál!
beci58
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2010.05.29. 19:18
MZ-d típusa: ETZ125

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: beci58 »

takzol írta:Információt kérek Tőletek a kis ETZ fogyasztásával kapcsolatban. Városon kívül, túrázásnál milyen fogyasztási adatokat mértetek, milyen beállításon van a részterheléstű stb.
Sok helyen, és sokat kérdezek, de kezdő 125-ös ETZ-s vagyok,és sok mindennel szeretnék legalább a saját szintemen tisztában lenni. Különben nagy örömmel motorozok vele, és a motorral való foglalatosság is ínyemre van.
Üdvözlet.: Takzol
Én két 125-ös ETZ-t hajtottam a cégnél /menetlevél norma stb/ 3.5l volt megadva 4 litert fogyasztott egy személlyel mentem általában.
Vagy 5.-ben 90-nel vagy 4.-ben 75-tel széljárástól függően. Amikor a motort megvettem lecseréltem a lánckereket, 14 -es lánckerékkel nem fogta a szél vissza a fogyasztásom nem változott.
Avatar
takzol
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.10.03. 08:43
MZ-d típusa: ETZ 125

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: takzol »

Kiszsebi! Köszönöm az információt.
matt1989
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1425
Csatlakozott: 2008.09.21. 18:02
MZ-d típusa: BMW R1100RT
Tartózkodási hely: Dabas

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: matt1989 »

Még új a gyertya, így nem tudok rá mit mondani. :)

Nyáron mikor voltam asszonnyal, 80-90-es tempón rendesen kiégett az akkori gyertya, alacsonyabb fordulaton éreztem hogy sokat kap, azóta a tűt lentebb raktam, hogy kevesebbet kapjon.

(érdekes, hogy idén 8 literes fogyasztás jött ki, előző évben ugyanez a túra két személlyel + dobozokkal 5 és fél liter volt, bár akkor a légszűrőház fedele le volt szedve.)

Igazából csak kíváncsi voltam a miértjére, de elégedett vagyok a teljesítményével és a megbízhatóságával a motoromnak, belepiszkálni nem szeretnék. :)
Avatar
kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2009.10.07. 09:04
MZ-d típusa: ETZ150,250 4x,250/1
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: kiszsebi »

takzol írta:Információt kérek Tőletek a kis ETZ fogyasztásával kapcsolatban. Városon kívül, túrázásnál milyen fogyasztási adatokat mértetek, milyen beállításon van a részterheléstű stb.
Sok helyen, és sokat kérdezek, de kezdő 125-ös ETZ-s vagyok,és sok mindennel szeretnék legalább a saját szintemen tisztában lenni. Különben nagy örömmel motorozok vele, és a motorral való foglalatosság is ínyemre van.
Üdvözlet.: Takzol
Fogyasztás: volt, hogy 2,5, de volt, hogy 5,5 literre jöttem ki százon. Ez függ attól, hogy a csuklód mennyire merev. Na meg a súlyodtól, a széltől... Szóval soktól.
A tűt meg úgy állítsd be, hogy érzésed szerint jól menjen, a gyertyakép meg a legjobb legyen. Sajnos mindenki azt hiszi, hogy van egy recept, ami szerint be lehet állítani és úgy jó is lesz. Sajnos ez csak régen volt így, illetve a gyári NDK-s cuccok idejében is tól-ig határokat adtak meg. Mostanság a sok f0s alkatrészekkel nem lehet egyértelmű javaslatot tenni, mert bazi nagy a szórásuk.
Szerintem régen a céhes időkben a kovácsok precízebben dolgoztak, mint manapság a távol-keletiek.
Nagyjából a közepét keresd meg az előírások alapján, az tud kiindulópont lenni.
Az benzinszintet az úszóházban is úgy érdemes ellenőrizni, hogy mennyi van benne, nem pedig a szerelési útmutatóban leírtak alapján.
Jawa pali na JEDEN gar.
MZ PALI na jeden gar.
Avatar
Atilla
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2010.10.26. 14:37
MZ-d típusa: ETZ250 + TS250/1
Tartózkodási hely: Tokod

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: Atilla »

matt1989 írta:Hali!

Az lenne a kérdésem, hogy természetes jelenség az, ha hideg motornál beindítás után magasabb az alapjárat, mint bemelegedve?
Körülbelül 300-500 fordulat/perc különbség van a hideg és meleg motor között, de az alapjárat mindkét esetben egyenletes.
Nem lehet, hogy kicsit sokat kap?
Gyertya milyen?
Avatar
takzol
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.10.03. 08:43
MZ-d típusa: ETZ 125

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: takzol »

Információt kérek Tőletek a kis ETZ fogyasztásával kapcsolatban. Városon kívül, túrázásnál milyen fogyasztási adatokat mértetek, milyen beállításon van a részterheléstű stb.
Sok helyen, és sokat kérdezek, de kezdő 125-ös ETZ-s vagyok,és sok mindennel szeretnék legalább a saját szintemen tisztában lenni. Különben nagy örömmel motorozok vele, és a motorral való foglalatosság is ínyemre van.
Üdvözlet.: Takzol
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: z25z »

akkor az en motorm is eleg erdekes, de nekem igy tunik normalisnak: bing karbi hidegen csak szivatoval indul, beindulas utan ha elengedem a szivatot nagyon leesik az alapjarat, le is all, szivatot rahuzva es tartva felmegy a fordulatszam 1700-ig majd ahogy melegedik folyamatosan csokken ez kb fel perc aztan szivatot elenged es szep stabil alapjarat
Avatar
Alfa
Keljfeljancsi
Keljfeljancsi
Hozzászólások: 1664
Csatlakozott: 2008.11.30. 02:47
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Gyömrő
Kapcsolat:

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: Alfa »

Nekem is alacosny hidegen a fordulat, és melegen nagyobb. Persze tegyük hozzá, hidegen mielőtt mentem volna vele néha a befulladás határán áll (ilyenkor kis szivató megteszi a dolgát). Viszont melegen magasabb, főleg akkor ha pl 2 közeli lámpa van, és mondjuk fullgázzal indulok, és hirtelen fékezek, merthogy nem váltott a köv. zöldre. Na akkor az 1600at is eléri. Amúgy hidegen 1100 körül, melegen 1300.
Avatar
Dénes
fi#azsoké
fi#azsoké
Hozzászólások: 2738
Csatlakozott: 2008.09.30. 14:49
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: Dénes »

Mert ahogyan melegszik a henger, bedúsul a keverék, így lemegy a fordulat.
De ha alapjárat nélkül mész észre se veszed. ;)
Avatar
KILL3R etz
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 3884
Csatlakozott: 2007.12.10. 21:07
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Dunaharaszti

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: KILL3R etz »

Frici!

Tudod, az alkohol tudatmódosító szer... Lehet elfelejtette a motorod a fizikát... :D :D

Egyébként természetes jelenség sztem. Nekem az összes motoromnál, több karbival ugyanez a jelenség. A Bing-el ilyen hidegben, indítás után 2500 körül van. Bemelegedve, lámpával 1700 körül. Melegebb időben 2000-1600 kb.
"...köd előttünk köd utánunk amíg élünk meg sem állunk,
köd előttünk,köd utánunk két keréken az utakon járunk...
"
Avatar
Krepp
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2009.01.31. 00:51
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 SF
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: Krepp »

Érdekes én a fordítottját tapasztaltam...
Belső nélküli első külső hátsó belsővel..
Szinter, pipa.
"Ennek a motornak az a különlegessége..... Hogy az enyém..."
matt1989
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 1425
Csatlakozott: 2008.09.21. 18:02
MZ-d típusa: BMW R1100RT
Tartózkodási hely: Dabas

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: matt1989 »

Hali!

Az lenne a kérdésem, hogy természetes jelenség az, ha hideg motornál beindítás után magasabb az alapjárat, mint bemelegedve?
Körülbelül 300-500 fordulat/perc különbség van a hideg és meleg motor között, de az alapjárat mindkét esetben egyenletes.
Avatar
kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2009.10.07. 09:04
MZ-d típusa: ETZ150,250 4x,250/1
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: kiszsebi »

MiszterQ írta:Sziasztok!
Lenne 1 kérdésem. Mai nap észleltem, hogyha megyek a müzüvel, akkor megállás után ott virít egy kis benzin a blokk tetején, a karbi túlfolyóból került oda. Ezzel együtt a gép nehezen indul melegen (szivató nélkül vagy azzal se).
Mi a diagnosis? :D
Köszi üdv Q.
Talán a tűszelepet kéne ellenőrizni, illetve a benzinszintet.
Jawa pali na JEDEN gar.
MZ PALI na jeden gar.
Avatar
nova001155
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2010.06.06. 20:43
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 DE LUXE
Tartózkodási hely: Bácsbokod

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: nova001155 »

MiszterQ írta:
nova001155 írta: Hú akkor nagy a baj azonnal add nekem ingyen javíthatatlan. :D
Viccet félretéve lehet a karbitömítés adta meg magát azért került oda az a kis benzin nekem is odaszokott kerülni .
Nehezen indul nézted a gyertyaképet abból megtudod sok vagy kevés az anyag. amúgy megy rendesen ? Ha egyszer megindul.
Ha megindul, akkor megy rendesen ;) valamint hidegen is jól indul szivatóval 3-4 rúgás.
Lehet csak sok már benne a km-er szerintem nincs komoly gondja .
Avatar
MiszterQ
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2010.01.31. 12:57
MZ-d típusa: ETZ 250, BMW F650ST
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: MiszterQ »

nova001155 írta:
MiszterQ írta:Sziasztok!
Lenne 1 kérdésem. Mai nap észleltem, hogyha megyek a müzüvel, akkor megállás után ott virít egy kis benzin a blokk tetején, a karbi túlfolyóból került oda. Ezzel együtt a gép nehezen indul melegen (szivató nélkül vagy azzal se).
Mi a diagnosis? :D
Köszi üdv Q.
Hú akkor nagy a baj azonnal add nekem ingyen javíthatatlan. :D
Viccet félretéve lehet a karbitömítés adta meg magát azért került oda az a kis benzin nekem is odaszokott kerülni .
Nehezen indul nézted a gyertyaképet abból megtudod sok vagy kevés az anyag. amúgy megy rendesen ? Ha egyszer megindul.
Ha megindul, akkor megy rendesen ;) valamint hidegen is jól indul szivatóval 3-4 rúgás.
Relax, don't do it
Avatar
nova001155
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2010.06.06. 20:43
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 DE LUXE
Tartózkodási hely: Bácsbokod

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: nova001155 »

MiszterQ írta:Sziasztok!
Lenne 1 kérdésem. Mai nap észleltem, hogyha megyek a müzüvel, akkor megállás után ott virít egy kis benzin a blokk tetején, a karbi túlfolyóból került oda. Ezzel együtt a gép nehezen indul melegen (szivató nélkül vagy azzal se).
Mi a diagnosis? :D
Köszi üdv Q.
Hú akkor nagy a baj azonnal add nekem ingyen javíthatatlan. :D
Viccet félretéve lehet a karbitömítés adta meg magát azért került oda az a kis benzin nekem is odaszokott kerülni .
Nehezen indul nézted a gyertyaképet abból megtudod sok vagy kevés az anyag. amúgy megy rendesen ? Ha egyszer megindul.
Avatar
MiszterQ
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2010.01.31. 12:57
MZ-d típusa: ETZ 250, BMW F650ST
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: MiszterQ »

Sziasztok!
Lenne 1 kérdésem. Mai nap észleltem, hogyha megyek a müzüvel, akkor megállás után ott virít egy kis benzin a blokk tetején, a karbi túlfolyóból került oda. Ezzel együtt a gép nehezen indul melegen (szivató nélkül vagy azzal se).
Mi a diagnosis? :D
Köszi üdv Q.
Relax, don't do it
Avatar
young boys
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2010.09.30. 20:22
MZ-d típusa: MZ ETZ 125/150

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: young boys »

Hoppá...
Már nem simsonos vagyok hanem kis ETZ-s...!!!!
Ezt a fejlődést... :D
Két fajta motoros van:
Az egyik már esett nagyot a másik még csak fog!
"Két kar, két kerék"
Avatar
young boys
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2010.09.30. 20:22
MZ-d típusa: MZ ETZ 125/150

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: young boys »

Friggyes Mester írta:Igen az etanol jól old...
első szűrőm 30000 km
második szűrőm 2000 km, majd : etanol tesztüzem 2. napján
Én részemről sódert és benzint(már etanolt is) használok sok rázással
A szikrás baromságot meg felejtsétek el....
Tegnap elött néztem az egyik TV csatornán(DW)
hogy csak akkor pukkan be a tartály szikra hatására hogy ha megfelelő a keverék...
75 Literes tartályba 25 ml benzin robban...ennél kevesebb vagy több és már nem is lesz belöle még csak puk se...
Ja ők puskával próbálták az egészet...
Két fajta motoros van:
Az egyik már esett nagyot a másik még csak fog!
"Két kar, két kerék"
Avatar
Máté
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2008.11.18. 19:44
MZ-d típusa: Suzuki Gs 500
Tartózkodási hely: Budapest XXIII. ker.

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: Máté »

Ricsi414 írta:Gyors segítséget kérek a T. Szakértő Uraktól! :?: :?:

1980-as TS 250/1. Karbi felújítva: új főfúvóka,új úszó,ultra precízen beállítva,új tüszelep,minden lik,alkatrész aranytisztára pucolva,kifújva,stb.
Indítás az MZ Szent Biblia szerint:szivatóval,gyújtás nélkül kettő rúgás,harmadikra gyújtás reá és indul.Ezután pöfög párat,de nem pörög föl és a gázadásra sem reagál,majd lefullad. Új benzincső van rajta,vadonat benzincsap és ugyanilyen külső szűrő.Ha lekapom a csövet és nyitom a csapot látszólag normálisan jön a nyál...
Amikor van elég idöm rugdalni,egy idő után szépen elkapja az alapjáratot és lehet vele kimenni a világból.Száz fölött megy,nem akadozik,jól húz....
Ezek után feltenném a nap kérdését: MI A TÚRÓ BAJA VAN???? ](*,) [-o< :cry:
Időnként nekem is sinál ilyet nagy hidegben. Elindítom ahogy Te is írtad, elkezed pöfögni de nem veszi a gázt és leáll. Utána ugyanígy beíndítom és minden oké. Nem tudom miért csinálja ezt, de csak hidegben van így, melegben sohasem.
Avatar
Krepp
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2009.01.31. 00:51
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 SF
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: Krepp »

Igen az etanol jól old...
első szűrőm 30000 km
második szűrőm 2000 km, majd : etanol tesztüzem 2. napján
Én részemről sódert és benzint(már etanolt is) használok sok rázással
A szikrás baromságot meg felejtsétek el....
Belső nélküli első külső hátsó belsővel..
Szinter, pipa.
"Ennek a motornak az a különlegessége..... Hogy az enyém..."
fores
Alapító tag
Alapító tag
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2007.10.11. 11:33
MZ-d típusa: ETZ,Honda
Tartózkodási hely: Alsózsolca

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: fores »

Annyira kemény a mofakeres?Most vettem egy párat,de akkor kihagyom...
fores
Avatar
kiszsebi
Zsebi San (kőműves)
Zsebi San (kőműves)
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2009.10.07. 09:04
MZ-d típusa: ETZ150,250 4x,250/1
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: kiszsebi »

Ricsi414 írta:Na akkor ráteszek egy lapáttal.Ha megyek vele és üzem meleg,akkor minden perfekt.Pirosnál gyönyörü alap,bár lehet hogy az 1300 körüli sok,leállítás után elsöre indul és azonnal felveszi az alapgázt...

Elektronikus gond biztos kizárt? Ugyanis alapon sürün világlik a töltés lámpa.Jövö heti vásárlási tervek között uj szénkefék is szerepelnek...
A mofakeres szénkefe csak arra jó, hogy lekoptassa a forgórész csúszógyűrűit!
Mint előttem is írták, alapjárat környékén a töltés nem az igazi. De erről rengetegszer volt szó a Fórumon!
Ja, nézd meg a szívató üza. járatát, lehet, hogy a 30 éves gumi eltömítette.
Jawa pali na JEDEN gar.
MZ PALI na jeden gar.
Avatar
nova001155
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2010.06.06. 20:43
MZ-d típusa: MZ ETZ 250 DE LUXE
Tartózkodási hely: Bácsbokod

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: nova001155 »

Ricsi414 írta:Na akkor ráteszek egy lapáttal.Ha megyek vele és üzem meleg,akkor minden perfekt.Pirosnál gyönyörü alap,bár lehet hogy az 1300 körüli sok,leállítás után elsöre indul és azonnal felveszi az alapgázt...

Elektronikus gond biztos kizárt? Ugyanis alapon sürün világlik a töltés lámpa.Jövö heti vásárlási tervek között uj szénkefék is szerepelnek...
1000 pár százas fordulaton nem baj hogyha kivillan a töltés lámpa.
Ricsi414
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010.10.09. 12:39
MZ-d típusa: MZ TS 250 (?)

Re: Üzemanyagellátás

Hozzászólás Szerző: Ricsi414 »

Na akkor ráteszek egy lapáttal.Ha megyek vele és üzem meleg,akkor minden perfekt.Pirosnál gyönyörü alap,bár lehet hogy az 1300 körüli sok,leállítás után elsöre indul és azonnal felveszi az alapgázt...

Elektronikus gond biztos kizárt? Ugyanis alapon sürün világlik a töltés lámpa.Jövö heti vásárlási tervek között uj szénkefék is szerepelnek...
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 58 vendég