Elektronika topik - a pokol kapuja

Kérdések és megoldások MZ javításokkal kapcsolatban
Válasz küldése
Avatar
kuti
Aki nem csak motorral tud elesni
Aki nem csak motorral tud elesni
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2008.02.26. 15:12
MZ-d típusa: Etz125, Ts250/1
Tartózkodási hely: Pápa, s Bakony kanyarjai...

Hozzászólás Szerző: kuti »

Köszi :!:
Aki sokat esik..... // A kevés lóerőt sok bátorsággal pótolom! :) Adatlapom Galériám
Tamás
Velorex-es
Velorex-es
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2007.07.21. 23:07
MZ-d típusa: ETZ 250
Tartózkodási hely: Gyõr

Hozzászólás Szerző: Tamás »

Hy!
1. Ha igaz a teljesen lemerült aksis gépet nehéz betolni. Ez a kapcs. rajz alapján egy üres funkció.
2. Igen. Ha a polaritásra figyelsz, de arra nagyon!
x. bocs, mi volt a féklámpáddal?
T
Avatar
kuti
Aki nem csak motorral tud elesni
Aki nem csak motorral tud elesni
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2008.02.26. 15:12
MZ-d típusa: Etz125, Ts250/1
Tartózkodási hely: Pápa, s Bakony kanyarjai...

Hozzászólás Szerző: kuti »

Üdv! lenne pár, mások számára egyélrtelmû kérdésem :)
1: Mit takar a kis tz-n a teljesen jobbra fordított kulcs? Be lehet tolni fullra lemerült akksival, vagy anélkül? :roll:
2: Ha le van merülve az akksi, akkor lehet-e bikázni, egy kocsi akksijáról? :roll:

Köszi!
Aki sokat esik..... // A kevés lóerőt sok bátorsággal pótolom! :) Adatlapom Galériám
operable
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2008.10.29. 13:59
MZ-d típusa: TS 250
Tartózkodási hely: Várpalota

Hozzászólás Szerző: operable »

Üdv.

Lemértem hogy a töltés tekergy és a szénkefék mennyi árramot adnak le a feszszabba.

Tekercs:0.10V körül
Szénkefék:0.30Vkörül

Közepes fordulaton.De az aksinak ennyi nem elég.Mi lehet a baj?? Jók ezek az értékek??
A válaszokat elõre is köszönöm.

Martin.
Mz-re szálni élvezet, többet tolhatom mint képzelem, babetta gyujtás az a fasza, attól megy igazán a gépcsoda.
Avatar
PJocker
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2008.04.13. 10:03
Tartózkodási hely: Dusnok

Hozzászólás Szerző: PJocker »

Sziasztok!

ETZ250-es mocim van, és úgy tervezem, hogy a hosszú téli estéken teljesen (vázig) szétszedem a gépet és tavaszra új festést stb. kapna. Lényeg a lényeg, hogy az ELEKTRONIKUS GYÚJTÁS (12V), ILLETVE AZ ELEKTRONIKUS FESSZABÁLYZÓS cikketek felkeltette az érdeklõdésemet (Sub-ee)! A cikkben maga a megépítés úgy gondolom, hogy egész részletes, és szerintem menne is az összerakás, csak az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e olyan képeket feltenni saját motorokról, ahol az látszik, hogy a motorba hova építettétek be ezeket, illetve hogy iktattátok be a gyújtásba, képekben, kicsit szájbarágósan, hogy jobban értsem én is, aki nem egy elektronikai szaki! elõre is köszi
Avatar
coco
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2008.08.16. 00:59
MZ-d típusa: ETZ 150
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: coco »

Sziasztok. Legyszi valaki segitsen ha tud. :D szoval vettem egy uj akksit. minden oke vele. azomban ahogy betettem es beinditottam a motrot egy darabig szepen megy 1500 on aztan kicsit mikor ragazolok kezd pillogni gyorsan a toltesjelzo es felviszi a fordulatot 4000 re. S azzal ugy is marad. Aztan kozbe kozbe menet kozbe vissza all normalisra. Mi lehet a baj? legyszi valaki segitsen.

elore is koszi
Avatar
tigris
bajnok
bajnok
Hozzászólások: 920
Csatlakozott: 2007.07.17. 09:27
Tartózkodási hely: Békés-Budapest

Hozzászólás Szerző: tigris »

Öreg kapacitásvesztes akksi
A kisTZ-s :D
"Adjátok vissza a hegyeimet"
operable
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2008.10.29. 13:59
MZ-d típusa: TS 250
Tartózkodási hely: Várpalota

Hozzászólás Szerző: operable »

Akkor lehet hogy rossz az aksid vagy kevés a töltésed.!
Mz-re szálni élvezet, többet tolhatom mint képzelem, babetta gyujtás az a fasza, attól megy igazán a gépcsoda.
Avatar
Norbedlee
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2008.03.22. 14:00
MZ-d típusa: Etz 251
Tartózkodási hely: Békés megye

Hozzászólás Szerző: Norbedlee »

operable írta:
Norbedlee írta: Zárlat? hát arra nem gyanakodtam, mert már egy ideje minden jól mûködött és én nem nyúltam semmihez...de az elõzõ tulaj mondta h lehet h kéne egy új akksi majd megmérem az áramerõsséget...
De ha már a töltés jelzõ vagy a duda valamilyen életjelet mutat akkor nem hiszem. De ha semmi akkor esetleg biztosíték....
nézd meg h mennyi van az aksiban.
Hát a pontos kép: a töltés jelzõ és az üresjelzõ sem ég, a duda sem mûködik
mert nincs "áram"
de ha rugok rajt akkor bevillnaak a a kijelzõk, és minden jó menet közben is minden király
de ha leállíitom éjszakára
másnap már ,megint nincs áram
Etz 150 87'
operable
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2008.10.29. 13:59
MZ-d típusa: TS 250
Tartózkodási hely: Várpalota

Hozzászólás Szerző: operable »

Norbedlee írta:
operable írta: Végülis az miatt is lehet, de lehet esetleg vmi zárlat miatt.
Zárlat? hát arra nem gyanakodtam, mert már egy ideje minden jól mûködött és én nem nyúltam semmihez...de az elõzõ tulaj mondta h lehet h kéne egy új akksi majd megmérem az áramerõsséget...
De ha már a töltés jelzõ vagy a duda valamilyen életjelet mutat akkor nem hiszem. De ha semmi akkor esetleg biztosíték....
nézd meg h mennyi van az aksiban.
Mz-re szálni élvezet, többet tolhatom mint képzelem, babetta gyujtás az a fasza, attól megy igazán a gépcsoda.
operable
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2008.10.29. 13:59
MZ-d típusa: TS 250
Tartózkodási hely: Várpalota

Hozzászólás Szerző: operable »

Norbedlee írta:helló

Az miatt lehet hogynem indul be a gépem mert már anniyra gyenge az akksi hogy amikor ráadom a gyújtást már fel sem villannak a mûszerek?
Végülis az miatt is lehet, de lehet esetleg vmi zárlat miatt.
Mz-re szálni élvezet, többet tolhatom mint képzelem, babetta gyujtás az a fasza, attól megy igazán a gépcsoda.
Avatar
Norbedlee
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2008.03.22. 14:00
MZ-d típusa: Etz 251
Tartózkodási hely: Békés megye

Hozzászólás Szerző: Norbedlee »

operable írta:
Norbedlee írta:helló

Az miatt lehet hogynem indul be a gépem mert már anniyra gyenge az akksi hogy amikor ráadom a gyújtást már fel sem villannak a mûszerek?
Végülis az miatt is lehet, de lehet esetleg vmi zárlat miatt.
Zárlat? hát arra nem gyanakodtam, mert már egy ideje minden jól mûködött és én nem nyúltam semmihez...de az elõzõ tulaj mondta h lehet h kéne egy új akksi majd megmérem az áramerõsséget...
Etz 150 87'
Avatar
Norbedlee
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2008.03.22. 14:00
MZ-d típusa: Etz 251
Tartózkodási hely: Békés megye

Hozzászólás Szerző: Norbedlee »

helló

Az miatt lehet hogynem indul be a gépem mert már anniyra gyenge az akksi hogy amikor ráadom a gyújtást már fel sem villannak a mûszerek?
Etz 150 87'
operable
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2008.10.29. 13:59
MZ-d típusa: TS 250
Tartózkodási hely: Várpalota

Hozzászólás Szerző: operable »

Üdv.

Lemértem hogy a töltés tekergy és a szénkefék mennyi árramot adnak le a feszszabba.

Tekercs:0.10V körül
Szénkefék:0.30Vkörül

Közepes fordulaton.De az aksinak ennyi nem elég.Mi lehet a baj?? Jók ezek az értékek??
A válaszokat elõre is köszönöm.

Martin.
Mz-re szálni élvezet, többet tolhatom mint képzelem, babetta gyujtás az a fasza, attól megy igazán a gépcsoda.
fores
Alapító tag
Alapító tag
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2007.10.11. 11:33
MZ-d típusa: ETZ,Honda
Tartózkodási hely: Alsózsolca

Hozzászólás Szerző: fores »

Akkor mégegyszer..tirisztoros gyujtásnál hova megy a 3 kábel?(fekete/piros,barna,zöld)
fores
Avatar
PJocker
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2008.04.13. 10:03
Tartózkodási hely: Dusnok

Hozzászólás Szerző: PJocker »

Sziasztok!

ETZ250-es mocim van, és úgy tervezem, hogy a hosszú téli estéken teljesen (vázig) szétszedem a gépet és tavaszra új festést stb. kapna. Lényeg a lényeg, hogy az ELEKTRONIKUS GYÚJTÁS (12V), ILLETVE AZ ELEKTRONIKUS FESSZABÁLYZÓS cikketek felkeltette az érdeklõdésemet (Sub-ee)! A cikkben maga a megépítés úgy gondolom, hogy egész részletes, és szerintem menne is az összerakás, csak az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e olyan képeket feltenni saját motorokról, ahol az látszik, hogy a motorba hova építettétek be ezeket, illetve hogy iktattátok be a gyújtásba, képekben, kicsit szájbarágósan, hogy jobban értsem én is, aki nem egy elektronikai szaki! elõre is köszi
Márkó
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.07.20. 18:33

Hozzászólás Szerző: Márkó »

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a 250 ETZ-men mindig tölteni kell az akkumlátort. Az akkumlátor majdnem hogy új és max 2 hétig birja, és tölteni kell mert be sem indul. Mi lehet ilyenkor a baj forrása? Feszültségszabályzó? A boltban kapható elektromos fesszabályzóról mi a véleményetek? Válaszokat elõre is köszönöm!
Üdv. Márko
operable
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2008.10.29. 13:59
MZ-d típusa: TS 250
Tartózkodási hely: Várpalota

Hozzászólás Szerző: operable »

Üdv.

Olyan lehet hogy kevés a töltésem?? Miért?
Mz-re szálni élvezet, többet tolhatom mint képzelem, babetta gyujtás az a fasza, attól megy igazán a gépcsoda.
operable
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2008.10.29. 13:59
MZ-d típusa: TS 250
Tartózkodási hely: Várpalota

Hozzászólás Szerző: operable »

MZ ts-re babetta gyujtésról mi a véleményetek, terepre, nagy fordulaton sokat használva??
Mz-re szálni élvezet, többet tolhatom mint képzelem, babetta gyujtás az a fasza, attól megy igazán a gépcsoda.
Avatar
kobraCode
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2008.09.29. 19:26
MZ-d típusa: MZ ETZ 251e
Tartózkodási hely: Somogy-Kéthely-Kaposvár

Hozzászólás Szerző: kobraCode »

z25z írta:
kobraCode írta:Sziasztok.


Vettem egy villogótrafót, mert a régi picit ritkásan mûködik. A kérdésem az lenne hogy, a régin 4 csatlakozó volt és oda 3 kábel volt bekötve, vagyis csak 3 csatlakozót használt (szerintem ez még eredeti alkatrész) na most az újon viszont csak 2 csatlakozó van. Hogyan lehet megoldani, hogy be lehessen kötni? Gondolom a 3 vezeték közül kell majd 2-öt egyben rákötni.

Pont, hogy 2 csatlakozos eredetileg. Anno de k.va sokat kerestem es sehol nem talaltam csak 3 labut. egy kek/fekete megy az egyik labra a piros/fekete kabel a masik labra es gol.
Jopar evvel ezelott tonkrement a relem de mennem kellett egy hosszabb utra es azt a ket vezeteket osszedugtam kiiktatva a relet igy ha jobbra toltam a kapcsolot akkor annyi volt hogy folyamatosan vilagott az az oldali, igy ha indexelni akartam akkor a kapcsoloval jatszottam jobbra-vissza-jobbra vissza... stb :lol:
most egy elektronikus 3 labu van benne, a megoldas annyi, hogy a 3-ik labra kellett egy plusz vezetek amit testre kellett kotni. Lehet hogy neked mar at lett alakitva? Nezd meg honnan jon a 3 kabel, ha az egyik testrol akkor az siman kihagyod. a fenti szinu kabeleket meg radugod egy egy labra es mukodnie kellene.

Sziasztok.

Megcsináltam az új villogó relét, bekötöttem. A testet ahogy z25z mondta nem kötöttem be. Gyújtás ráad, irányjelzõ bekapcs, 3-4 mp várakozás és mûködik. Bepöccintem a gépet, alapjárat, világítás fel, irányjelzõ bekapcs 3-4 mp várakozás és jó. Délután elvittem a gépet egy körre. Akarok jelezni, 3-4 mp várakozás müködik, lassítok, leesik a fordulat 3000 alá irányjelzõ nem mûködik. Majd onnantól egész végig ha 3000-alatt volt a fordulat nem mûködött. Valamint a töltés jelzõm is elkezdett haloványan világítani. Láttam másnak is volt gondja a töltés jelzõvel a hibakeresést megcsinálom majd én is. De az irányjelzõvel kapcsolatosan tudna nekem valaki segíteni hogy miért csinálhatja? Valamint 251-es nél ki hova szokta rögzíteni a cuccot?
Köszi elõre is.

Üdv.


Idõközben sikerült megcsinálni a gépet. Megoldás, a régi villogó relét szétszedtem, befújtam WD40-el, aztán olyan lett mint az új. Töltés jelzõ lámpát is kioltottam. Kábelek átnézése közben, a gyújtásánál az egyik kábel csak úgy a kezemben maradt a saru meg a helyén :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kobraCode 2008.11.02. 14:43-kor.
mzgergõ
kis ETZ-s
kis ETZ-s
Hozzászólások: 261
Csatlakozott: 2007.07.18. 19:11

Hozzászólás Szerző: mzgergõ »

Bakimáté!
Kapcsolatba kéne lépnem veled, mert kistz-re érdekel egy komplett kábel köteg!
operable
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2008.10.29. 13:59
MZ-d típusa: TS 250
Tartózkodási hely: Várpalota

Hozzászólás Szerző: operable »

zsakfos írta:Az elõzõ hozzászólásomban 1-2 hiba van.Mégpedig a dinamón nem B+ hanem D+ van,igy értelmezd.A másik hiba hogy feszültséget járó motornál nem a B+ hanem a 51-es csatinál,vagy ha jobban teszik tulajdonképp az akksinál(egyszerûen akkor mit mutat a feszmérõ,ne csak álló helyzetben).

õõõõ,nekem nem elektromos feszszabom van ha arra gondolsz.
Amugy bebetta gyujtásról mi a véleményetek ts-re, ha terepre használom és soklat pörgetem??
Állítollag valamit ki kell vágni a blokkból hogy fel lehessen rakni. Ez igaz??
Mz-re szálni élvezet, többet tolhatom mint képzelem, babetta gyujtás az a fasza, attól megy igazán a gépcsoda.
Avatar
sub-ee
Elektrokirály
Elektrokirály
Hozzászólások: 1127
Csatlakozott: 2008.01.28. 20:33
MZ-d típusa: ETZ 250 1984
Tartózkodási hely: Bonyhád
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sub-ee »

Fehhér:) írta:Akadt egy kis elektronikai gond a motorral(etz 125): elkezdett halványan égni a töltés jellzõ!
Ha ráteszem a tompítottat és indexelek, vagy a refit felkapcsolom(akkor jobban) el kezd halványan világítani a töltés jellzö(épphogy ég, nem erösen!!!)
jah és ha rúgom be, amikor szikrát ad akkor kicsit elhalványodik az üres és a töltés jellzõ lámpa!
erre megmértem a töltést és alapjáraton tölt kb.12,5 V-t emelt fordularon tölt kb.13,5 V-t az aksiban pedig van 11,9V szerintem ezzel nincs baj, de kifogytam az ötletekbõl, hogy miért csinálja ezt!!
Szóval ha valakinek van valami ötlete akkor megköszönném!
Üdv: Bálint
Szia!

Dehogy nincs baj! Baj van! Vagy a generátorod nem ad elég feszt, vagy a fesszabályozód haldoklik már! Alapjáraton legalább 13,5V-ot kellene töltenie, ennek az értéknek egy-két tizedet szabad csak növekednie fordulaton, az akksi akkor egészséges, ha 12,6V körül van benne fesz, ez max 0,2V-tal térhet el pozitív illetve negatív irányba!

De amúgy a leírtak alapján generátorgyanús a géped! Nézd meg a szénkeféket és a csatlakozásokat, hogy tiszták-e!

Üdv.:Sub-ee
Avatar
Fehhér:)
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2007.07.24. 11:59
Tartózkodási hely: Esztergom

Hozzászólás Szerző: Fehhér:) »

Akadt egy kis elektronikai gond a motorral(etz 125): elkezdett halványan égni a töltés jellzõ!
Ha ráteszem a tompítottat és indexelek, vagy a refit felkapcsolom(akkor jobban) el kezd halványan világítani a töltés jellzö(épphogy ég, nem erösen!!!)
jah és ha rúgom be, amikor szikrát ad akkor kicsit elhalványodik az üres és a töltés jellzõ lámpa!
erre megmértem a töltést és alapjáraton tölt kb.12,5 V-t emelt fordularon tölt kb.13,5 V-t az aksiban pedig van 11,9V szerintem ezzel nincs baj, de kifogytam az ötletekbõl, hogy miért csinálja ezt!!
Szóval ha valakinek van valami ötlete akkor megköszönném!
Üdv: Bálint
alias: F.Bálint
-=UDG-994=-
Avatar
zsakfos
A révész
A révész
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2007.09.01. 08:11
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1
Tartózkodási hely: Siófok

Hozzászólás Szerző: zsakfos »

Az elõzõ hozzászólásomban 1-2 hiba van.Mégpedig a dinamón nem B+ hanem D+ van,igy értelmezd.A másik hiba hogy feszültséget járó motornál nem a B+ hanem a 51-es csatinál,vagy ha jobban teszik tulajdonképp az akksinál(egyszerûen akkor mit mutat a feszmérõ,ne csak álló helyzetben).
operable
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2008.10.29. 13:59
MZ-d típusa: TS 250
Tartózkodási hely: Várpalota

Hozzászólás Szerző: operable »

Köszi zsakfos!

Ma feltöltöttem az aksit, tom egy kicsit szar, ált éjjel és reggel 5.93 volt benne.Beraktam a mociba és szinte egésznap össze vissaz motorozgattam, magasfordulaton és szinte végig nyélen. Birta végig. Délután amikor felkapcsoltam a lámpát akkor elkezdett dadogni meg nem menni, alacsony fordulaton. Megpróbáltam 2. nyélen de ugyan azt csinálta. Ha nagyfordulaton lehuzom az aksit akkor megáll. Most este néztem h mennyi van az aksiban 5.79 volt benne. És már az aksi se a legjobb ugyhogy ennyi motorozás után már teljesen lemerült volna. De nem. Mit csináljak most? Holnap lehet levideózom neked. h mit tölt meg stb. kábelek jók mert most lettek ujrakötve.

Köszi.

Martin.
Mz-re szálni élvezet, többet tolhatom mint képzelem, babetta gyujtás az a fasza, attól megy igazán a gépcsoda.
Avatar
zsakfos
A révész
A révész
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2007.09.01. 08:11
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1
Tartózkodási hely: Siófok

Hozzászólás Szerző: zsakfos »

operable írta:Üdv !

Uj vagyok a fórumon, és szeretném kérni a segíTSégeteket.Very Happy
Van egy Mz Ts 125/150-esem. Az lenne a gond, hogy nincs töltés, vagyis van, mert a töltö tekercs kábelére rádugtuk a multiméter pozitívját a negatívot meg testre és volt. Meg a szénkeféknél is volt. Ezeknek az értékeknek mennyinek kell lenniük?? Kábelek jók, biztosítékok jók, aksi jó. Feszszab. lehet a baj? Mert már 2 vel próbáltuk nah meg egy trabiéval de egyikkel se volt. MIt érdemes ilyenkor megnézni?
Köszi.
Martin
Szia!
A legegyszerûbb módja annak a megállapitása hogy jól mûködik-e a dinamód hogy lekötöd az akksit és a gyujtkapcsoló legszélsõ helyzetében megpróbálod betolni(elõtte nem árt melegiteni a motort).Egyébként a mérésrõl annyit hogy többet mutasson a voltmérõ a B+ ponton kicsit emelt fordulatú járó motornál mint az akksi feszültsége álló motornál.Általánosságban elmondható hogy kb 7-7.5 volt a töltõfeszültség.A gerjesztõ feszültség(DF pont és test között)az ennél jóval kisebb,de most pontosan nem tudom mennyi.Nem tudom te mit mondasz" töltõ tekercsnek".Legvégsõ esetben azt is lehet még csinálni hogy lekötöd a dinamóról a vezetékeket és összekötöd a dinamón a B+ és a DF csatlakozókat egy darab csupasz vezetékkel.Elinditod a motort alapjáraton.A multiméterrel méred a kis vezeték és test között a feszültséget és szépen elkezded emelni a fordulatszámot.Ha jó a dinamód akkor az fog történni hogy amikor elkezdi magát gerjeszteni akkor mivel nincs szabályzás felszökik a feszültség akár 20-25 voltra is.Ha ez megtörténik(elég egy pillamatra is)állitsd le a motort.Ha ez nem történik meg akkor a dinamó a rossz.Ha megtörténik akkor a fesszab.Ezek a javaslatok természetesen akkor élnek ha feltételezhetõ hogy jók a vezetékeid,jó helyre vannak kötve,jók a szénkefék stb stb.Amúgy ha nem sajnálsz kb 4000 ft-ot akkor javaslom az elektronikus fesszab használatát.A magyar fekete szinûekrõl jók a tapasztalatok.Én is azt használtam a 6voltos rendszernél is,meg most a 12 voltosnál is.
kissistvan
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.10.30. 18:26
Tartózkodási hely: Gyõr

Hozzászólás Szerző: kissistvan »

Szevasztok. Köszi a segítségeket. Úgy látszik megoldódik a probléma lassan.
Kiss István
fores
Alapító tag
Alapító tag
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2007.10.11. 11:33
MZ-d típusa: ETZ,Honda
Tartózkodási hely: Alsózsolca

Hozzászólás Szerző: fores »

kissistvan írta:Szevasztok!
Nekem egy nem mindennapi kérésem lenne.
Mondjuk aki benne van annak biztos bakfitty :)
Pár évvel ezelõtt vettem egy MZ TS/1-est.Fel akartam újítani,de hogy úgymondjam a papírokkal és krómozással gondjaim
adódtak. Én mégis szeretnék életet lehelni a motorba, ugyanis nem ment már vagy 15-20 éve,elektronikai gondjai lehettek.
Szóval magát a motrot szeretném direktbe elindítani,csak hát az elektronikai részénél fogalmam sincs hogy mit hova kössek.
Plusz kérdés,hogy kell-e akksi a motor mûködéséhez,vagy csak a világításhoz.
és ha valaki nem sajnálná az idõt valahogy elmagyarázhatná h mit hova kössek, szinte minden elektronikai alkatrészébõl szereztem többet....hátha...
letöltések menüben találsz leirást,és sablont...rajzot.
fores
fores
Alapító tag
Alapító tag
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2007.10.11. 11:33
MZ-d típusa: ETZ,Honda
Tartózkodási hely: Alsózsolca

Hozzászólás Szerző: fores »

operable írta:Üdv !

Uj vagyok a fórumon, és szeretném kérni a segíTSégeteket.Very Happy
Van egy Mz Ts 125/150-esem. Az lenne a gond, hogy nincs töltés, vagyis van, mert a töltö tekercs kábelére rádugtuk a multiméter pozitívját a negatívot meg testre és volt. Meg a szénkeféknél is volt. Ezeknek az értékeknek mennyinek kell lenniük?? Kábelek jók, biztosítékok jók, aksi jó. Feszszab. lehet a baj? Mert már 2 vel próbáltuk nah meg egy trabiéval de egyikkel se volt. MIt érdemes ilyenkor megnézni?
Köszi.
Martin
fesszab,valszeg..Ha szemben állsz vele,akkor a bal oldali(két érintkezõ között egy rezgõérintkezõ)lehet hibás,nem nyit amikor kéne..oldalakkal elõrébb van egy séma,ami alapján be lehet lõni,keresd meg..itt van vahol..


A tirisztoros gyujtásnál a három vezeték hova megy(zöld,barna,fekete/piros)???
fores
Avatar
RR_ZOZY
4 kéz, 4 láb
4 kéz, 4 láb
Hozzászólások: 1445
Csatlakozott: 2007.07.18. 11:05
MZ-d típusa: ETZ 250 de luxe '84
Tartózkodási hely: Kaposvár, Somogy vármegye ;-)

Hozzászólás Szerző: RR_ZOZY »

bakimate írta:
RR_ZOZY írta:Máté Kábelcsászár Úúúr :-)
(ha olvasod)
Tudom hogy nagy melóban vagy a zépítménnyel manapság de rákérdeznék h hogy tetszel állni a kábelkötegemmel?
Aktuális lenne?
Hali Máté!

Nem sürgetlek vele, de ha idén még kész lenne annak örülnék, átmadzagolnám amíg vizszintesen hordja a szél a havat :)
Üdv:
Zozy
http://www.youtube.com/watch?v=ERrhMn3IWDc

"Rossz az, aki rosszra gondol......de hülye aki nem." ;-)
operable
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2008.10.29. 13:59
MZ-d típusa: TS 250
Tartózkodási hely: Várpalota

Hozzászólás Szerző: operable »

Üdv !

Uj vagyok a fórumon, és szeretném kérni a segíTSégeteket.Very Happy
Van egy Mz Ts 125/150-esem. Az lenne a gond, hogy nincs töltés, vagyis van, mert a töltö tekercs kábelére rádugtuk a multiméter pozitívját a negatívot meg testre és volt. Meg a szénkeféknél is volt. Ezeknek az értékeknek mennyinek kell lenniük?? Kábelek jók, biztosítékok jók, aksi jó. Feszszab. lehet a baj? Mert már 2 vel próbáltuk nah meg egy trabiéval de egyikkel se volt. MIt érdemes ilyenkor megnézni?
Köszi.
Martin
Mz-re szálni élvezet, többet tolhatom mint képzelem, babetta gyujtás az a fasza, attól megy igazán a gépcsoda.
Avatar
PJocker
rolleres
rolleres
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2008.04.13. 10:03
Tartózkodási hely: Dusnok

Hozzászólás Szerző: PJocker »

Sziasztok!

ETZ250-es mocim van, és úgy tervezem, hogy a hosszú téli estéken teljesen (vázig) szétszedem a gépet és tavaszra új festést stb. kapna. Lényeg a lényeg, hogy az ELEKTRONIKUS GYÚJTÁS (12V), ILLETVE AZ ELEKTRONIKUS FESSZABÁLYZÓS cikketek felkeltette az érdeklõdésemet (Sub-ee)! A cikkben maga a megépítés úgy gondolom, hogy egész részletes, és szerintem menne is az összerakás, csak az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e olyan képeket feltenni saját motorokról, ahol az látszik, hogy a motorba hova építettétek be ezeket, illetve hogy iktattátok be a gyújtásba, képekben, kicsit szájbarágósan, hogy jobban értsem én is, aki nem egy elektronikai szaki! elõre is köszi!
operable
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2008.10.29. 13:59
MZ-d típusa: TS 250
Tartózkodási hely: Várpalota

Hozzászólás Szerző: operable »

Üdv Zsakfos!

Látom kened vágod a ts elektronika témát.:D
Esetleg nem tudnál segíteni?? Töltéssemmel lenne gond. Pár hozzászolással cezelött irtam róla.
Vagy ha neked ugy jobb akkor vegyél fel msn-re.
Köszi.

Martin
Mz-re szálni élvezet, többet tolhatom mint képzelem, babetta gyujtás az a fasza, attól megy igazán a gépcsoda.
Avatar
zsakfos
A révész
A révész
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2007.09.01. 08:11
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1
Tartózkodási hely: Siófok

Hozzászólás Szerző: zsakfos »

kissistvan írta:Szevasztok!
Nekem egy nem mindennapi kérésem lenne.
Mondjuk aki benne van annak biztos bakfitty :)
Pár évvel ezelõtt vettem egy MZ TS/1-est.Fel akartam újítani,de hogy úgymondjam a papírokkal és krómozással gondjaim
adódtak. Én mégis szeretnék életet lehelni a motorba, ugyanis nem ment már vagy 15-20 éve,elektronikai gondjai lehettek.
Szóval magát a motrot szeretném direktbe elindítani,csak hát az elektronikai részénél fogalmam sincs hogy mit hova kössek.
Plusz kérdés,hogy kell-e akksi a motor mûködéséhez,vagy csak a világításhoz.
és ha valaki nem sajnálná az idõt valahogy elmagyarázhatná h mit hova kössek, szinte minden elektronikai alkatrészébõl szereztem többet....hátha...
A Ts mz-ket akksi nélkül is belehet inditani,de ahhoz jónak kell lenni a töltésrendszernek.Mivel nem lehet tudni a dinamó állapotáról semmit ezért szerintem szerezz bele akksit.Mindent a helyére kötsz be és akkor ha jó a dinamó ha nem elinditani attól még lehet.Aztán ha szerencséd van még töltésed is lehet.Ha elsõdlegesen csak a motor elinditása a cél akkor pár bekötéssel meg lehet oldani.Ehhez ami kell:akksi,megszakitó,kondenzátor,trafó,gyertyakábel,gyertyapipa,gyertya.Akksi pozitivját öszzekötöd a trafó15-ös pontjával.Akksi negativját összekötöd a motorblokk negativ sarujával.A megszakitót összekötöd a trafó 1-es pontjával.
Bár hozzáteszem hogy a legjobb az lenne ha rendesen be lenne kötve minden.
operable
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2008.10.29. 13:59
MZ-d típusa: TS 250
Tartózkodási hely: Várpalota

Hozzászólás Szerző: operable »

kissistvan írta:Szevasztok!
Nekem egy nem mindennapi kérésem lenne.
Mondjuk aki benne van annak biztos bakfitty :)
Pár évvel ezelõtt vettem egy MZ TS/1-est.Fel akartam újítani,de hogy úgymondjam a papírokkal és krómozással gondjaim
adódtak. Én mégis szeretnék életet lehelni a motorba, ugyanis nem ment már vagy 15-20 éve,elektronikai gondjai lehettek.
Szóval magát a motrot szeretném direktbe elindítani,csak hát az elektronikai részénél fogalmam sincs hogy mit hova kössek.
Plusz kérdés,hogy kell-e akksi a motor mûködéséhez,vagy csak a világításhoz.
és ha valaki nem sajnálná az idõt valahogy elmagyarázhatná h mit hova kössek, szinte minden elektronikai alkatrészébõl szereztem többet....hátha...
Ha kell akkor tudok némi segítcséget nyujtani a bekötéshez.
Vegyél fel mesn-re. : az.okos@hotmail.com

LÉgyszí válaszoljatok a töltéses kérdésemre köszi!!
Mz-re szálni élvezet, többet tolhatom mint képzelem, babetta gyujtás az a fasza, attól megy igazán a gépcsoda.
Avatar
kobraCode
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2008.09.29. 19:26
MZ-d típusa: MZ ETZ 251e
Tartózkodási hely: Somogy-Kéthely-Kaposvár

Hozzászólás Szerző: kobraCode »

z25z írta:
kobraCode írta:Sziasztok.


Vettem egy villogótrafót, mert a régi picit ritkásan mûködik. A kérdésem az lenne hogy, a régin 4 csatlakozó volt és oda 3 kábel volt bekötve, vagyis csak 3 csatlakozót használt (szerintem ez még eredeti alkatrész) na most az újon viszont csak 2 csatlakozó van. Hogyan lehet megoldani, hogy be lehessen kötni? Gondolom a 3 vezeték közül kell majd 2-öt egyben rákötni.

Pont, hogy 2 csatlakozos eredetileg. Anno de k.va sokat kerestem es sehol nem talaltam csak 3 labut. egy kek/fekete megy az egyik labra a piros/fekete kabel a masik labra es gol.
Jopar evvel ezelott tonkrement a relem de mennem kellett egy hosszabb utra es azt a ket vezeteket osszedugtam kiiktatva a relet igy ha jobbra toltam a kapcsolot akkor annyi volt hogy folyamatosan vilagott az az oldali, igy ha indexelni akartam akkor a kapcsoloval jatszottam jobbra-vissza-jobbra vissza... stb :lol:
most egy elektronikus 3 labu van benne, a megoldas annyi, hogy a 3-ik labra kellett egy plusz vezetek amit testre kellett kotni. Lehet hogy neked mar at lett alakitva? Nezd meg honnan jon a 3 kabel, ha az egyik testrol akkor az siman kihagyod. a fenti szinu kabeleket meg radugod egy egy labra es mukodnie kellene.

Hali.
Köszi a tanácsokat, lehet hogy már át lett alakítva nem tudom. De mindenképpen megnézem és így már talán megtudom csinálni.
Köszi.

Üdv.
kissistvan
babakocsis
babakocsis
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.10.30. 18:26
Tartózkodási hely: Gyõr

Hozzászólás Szerző: kissistvan »

Szevasztok!
Nekem egy nem mindennapi kérésem lenne.
Mondjuk aki benne van annak biztos bakfitty :)
Pár évvel ezelõtt vettem egy MZ TS/1-est.Fel akartam újítani,de hogy úgymondjam a papírokkal és krómozással gondjaim
adódtak. Én mégis szeretnék életet lehelni a motorba, ugyanis nem ment már vagy 15-20 éve,elektronikai gondjai lehettek.
Szóval magát a motrot szeretném direktbe elindítani,csak hát az elektronikai részénél fogalmam sincs hogy mit hova kössek.
Plusz kérdés,hogy kell-e akksi a motor mûködéséhez,vagy csak a világításhoz.
és ha valaki nem sajnálná az idõt valahogy elmagyarázhatná h mit hova kössek, szinte minden elektronikai alkatrészébõl szereztem többet....hátha...
Kiss István
Avatar
z25z
Aki 7ezerig pörgeti
Aki 7ezerig pörgeti
Hozzászólások: 2353
Csatlakozott: 2007.07.17. 13:30
MZ-d típusa: 21 ló 300as patkóval
Tartózkodási hely: Szeged-Karcag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: z25z »

kobraCode írta:Sziasztok.


Vettem egy villogótrafót, mert a régi picit ritkásan mûködik. A kérdésem az lenne hogy, a régin 4 csatlakozó volt és oda 3 kábel volt bekötve, vagyis csak 3 csatlakozót használt (szerintem ez még eredeti alkatrész) na most az újon viszont csak 2 csatlakozó van. Hogyan lehet megoldani, hogy be lehessen kötni? Gondolom a 3 vezeték közül kell majd 2-öt egyben rákötni.

Pont, hogy 2 csatlakozos eredetileg. Anno de k.va sokat kerestem es sehol nem talaltam csak 3 labut. egy kek/fekete megy az egyik labra a piros/fekete kabel a masik labra es gol.
Jopar evvel ezelott tonkrement a relem de mennem kellett egy hosszabb utra es azt a ket vezeteket osszedugtam kiiktatva a relet igy ha jobbra toltam a kapcsolot akkor annyi volt hogy folyamatosan vilagott az az oldali, igy ha indexelni akartam akkor a kapcsoloval jatszottam jobbra-vissza-jobbra vissza... stb :lol:
most egy elektronikus 3 labu van benne, a megoldas annyi, hogy a 3-ik labra kellett egy plusz vezetek amit testre kellett kotni. Lehet hogy neked mar at lett alakitva? Nezd meg honnan jon a 3 kabel, ha az egyik testrol akkor az siman kihagyod. a fenti szinu kabeleket meg radugod egy egy labra es mukodnie kellene.
Avatar
kobraCode
versenyző
versenyző
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2008.09.29. 19:26
MZ-d típusa: MZ ETZ 251e
Tartózkodási hely: Somogy-Kéthely-Kaposvár

Hozzászólás Szerző: kobraCode »

Sziasztok.


Vettem egy villogótrafót, mert a régi picit ritkásan mûködik. A kérdésem az lenne hogy, a régin 4 csatlakozó volt és oda 3 kábel volt bekötve, vagyis csak 3 csatlakozót használt (szerintem ez még eredeti alkatrész) na most az újon viszont csak 2 csatlakozó van. Hogyan lehet megoldani, hogy be lehessen kötni? Gondolom a 3 vezeték közül kell majd 2-öt egyben rákötni. Na már most ha ez a megoldás és elkezdek kísérletezni hogy melyiket is kell összefogni hogy legyen indexem akkor nem tudok valamit kisütni közben? Vagy megtudná nekem mondani valaki pontosan hogy melyik két kábelt kell rákötni?
Köszi elõre is a segítséget.

Üdv.
operable
Simsonos
Simsonos
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2008.10.29. 13:59
MZ-d típusa: TS 250
Tartózkodási hely: Várpalota

Hozzászólás Szerző: operable »

Üdv !

Uj vagyok a fórumon, és szeretném kérni a segíTSégeteket.:D
Van egy Mz Ts 125/150-esem. Az lenne a gond, hogy nincs töltés, vagyis van, mert a töltö tekercs kábelére rádugtuk a multiméter pozitívját a negatívot meg testre és volt. Meg a szénkeféknél is volt. Ezeknek az értékeknek mennyinek kell lenniük?? Kábelek jók, biztosítékok jók, aksi jó. Feszszab. lehet a baj? Mert már 2 vel próbáltuk nah meg egy trabiéval de egyikkel se volt. MIt érdemes ilyenkor megnézni?
Köszi.
Martin
Mz-re szálni élvezet, többet tolhatom mint képzelem, babetta gyujtás az a fasza, attól megy igazán a gépcsoda.
Avatar
bakimate
A kábelkirály
A kábelkirály
Hozzászólások: 749
Csatlakozott: 2007.07.17. 18:32
MZ-d típusa: MZ TS 250/1
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Hozzászólás Szerző: bakimate »

RR_ZOZY írta:Máté Kábelcsászár Úúúr :-)
(ha olvasod)
Tudom hogy nagy melóban vagy a zépítménnyel manapság de rákérdeznék h hogy tetszel állni a kábelkötegemmel?
Aktuális lenne?
"Egy reggel arra ébredtem, hogy inkább leszek a feltámasztás eszköze, így most felújítunk, javítgatunk ... Nézz csak körül, mostanában itt minden a második esélyrõl szól!"
Avatar
RR_ZOZY
4 kéz, 4 láb
4 kéz, 4 láb
Hozzászólások: 1445
Csatlakozott: 2007.07.18. 11:05
MZ-d típusa: ETZ 250 de luxe '84
Tartózkodási hely: Kaposvár, Somogy vármegye ;-)

Hozzászólás Szerző: RR_ZOZY »

Máté Kábelcsászár Úúúr :-)
(ha olvasod)
Tudom hogy nagy melóban vagy a zépítménnyel manapság de rákérdeznék h hogy tetszel állni a kábelkötegemmel?
Üdv:
Zozy
http://www.youtube.com/watch?v=ERrhMn3IWDc

"Rossz az, aki rosszra gondol......de hülye aki nem." ;-)
Avatar
RR_ZOZY
4 kéz, 4 láb
4 kéz, 4 láb
Hozzászólások: 1445
Csatlakozott: 2007.07.18. 11:05
MZ-d típusa: ETZ 250 de luxe '84
Tartózkodási hely: Kaposvár, Somogy vármegye ;-)

Hozzászólás Szerző: RR_ZOZY »

Norbedlee írta:Hát nem tom, végülis az most hogy zselés-e? vagy savas-e? oly mindegy ha van töltés....szerintem, még nem tudom h milyen lesz
Savas kell bele. Tavasszal vettem az enyémet, egy Varta 5Ah-s 4E Ft körül volt az ára, nincs vele gond, február óta csak egyszer tettem töltõre, de nem vett fel szinte semmit, úgyhogy azóta a helyén van és teszi a dolgát.
Üdv:
Zozy
http://www.youtube.com/watch?v=ERrhMn3IWDc

"Rossz az, aki rosszra gondol......de hülye aki nem." ;-)
Seclusion
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2007.08.19. 16:43
MZ-d típusa: MZ ETZ 250, XJ600
Tartózkodási hely: Zalalövõ

Hozzászólás Szerző: Seclusion »

Én is gondolkodtam hasonló megoldásokban. Majd meglássuk mi lesz. Köszi a tippet Egyébként valószínû így ahogy mondod, mert, mikor beszorult a dekni és a blokk közé a kábel, akkor is ugyebár testhez ért, és rossz volt a töltés
Avatar
zsakfos
A révész
A révész
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2007.09.01. 08:11
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1
Tartózkodási hely: Siófok

Hozzászólás Szerző: zsakfos »

Jó rendben.De én akkor is azt mondom elsõ lépésként cseréld le az egész köteg kábelt ami a generátorra megy.Ami saru meg letörött azt a helyedben én ugy oldanám meg hogy ráforrasztanék arra a kis vezetékre (ami a generátorból jött a letörött sarura) egy akkorka ellensarus(apa)vezeteket a régi saru lyukján keresztül hogy biztosan ne érjen testhez.Nagyon azt mutatja az ábra hogy valami érintkezési bibi van.Vagy laza saru vagy kidörzsölõdött vezeték.
Seclusion
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2007.08.19. 16:43
MZ-d típusa: MZ ETZ 250, XJ600
Tartózkodási hely: Zalalövõ

Hozzászólás Szerző: Seclusion »

A középsõ saru letörött... Akkor amikor elõször elment a töltés :D És igen csodálkozom, mert egy ideig volt. Mégha rosszul is nézett ki. A másik saru amit mondasz, azt csak levettem. Az elektronikához én is értek valamit, de a motorok elektronikáján sose bírtam eligazodni. Nekem meg nem szégyen, hogy így néz ki, mert legalább ennyire meg tudtam csinálni. Nekem már ez is nagy szó, pláne ha motor szerelésrõl van szó.
Avatar
zsakfos
A révész
A révész
Hozzászólások: 3375
Csatlakozott: 2007.09.01. 08:11
MZ-d típusa: Mz Ts 250/1
Tartózkodási hely: Siófok

Hozzászólás Szerző: zsakfos »

Több sebbõl vérzik a géped.Elõször is amit te összefoltoztál vezetéket,annak a saruja hiányzik a generátorról.3 sarunak kéne lenni ott alul,amibõl neked csak 2 van meg(a 2 szélsõ),a 3-ik aminek a vezetékét próbálod összegányolni.Másodszor az elsõ sarun meg nincs is vezeték.Hol van??Vagy csak a fotó miatt szedted le?A lényeg hogy ennek a 3 vezetéknek a másik fele az egyenirányitóra megy.Amit te összefoltoztál annak a vezetéknek nem szabad testre érni erre nagyon figyelj.Legjobb lenne az egész vezetékköteget kicserélni egy újra,rendesen felsaruzva.Ha neked nem megy akkor vidd el valakihez aki kicsit is konyit ilyen dolgokhoz.Amugy nem nagy ügy,de ez ahogy nálad kinéz már megbocsáss de szégyen.Csodálkozol hogy nincs töltés?Én azon csodálkozom hogy egyáltalán volt valaha.
Seclusion
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2007.08.19. 16:43
MZ-d típusa: MZ ETZ 250, XJ600
Tartózkodási hely: Zalalövõ

Hozzászólás Szerző: Seclusion »

Ahogy nézem borsos ára van egy ilyennek. Lehet inkább lekapom, és megpróbálom kijavítani. Mit lehet itt elszúrni? (eltörni, nagyon könnyen rosszul visszarakni) :D Eddig akárhányszor hozzányúltam, szinte mindig szerelõt kellett hívni.
Seclusion
nagy ETZ-s
nagy ETZ-s
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2007.08.19. 16:43
MZ-d típusa: MZ ETZ 250, XJ600
Tartózkodási hely: Zalalövõ

Hozzászólás Szerző: Seclusion »

Ööö az állórész az melyik is? :D A vezetékelést én kókányoltam össze, még mindig jobb, minthogy egyáltalán ne legyen. Az az érdekes, hogy 1 éven át jó volt. (12k km) Mondjuk már öregszik az is igaz :)

Edit: Jah közben asszem leesett. Az állórész az, amit 3 csavar fog fel. A külsõ rész. Lehet, hogy az lesz. Köszi a választ!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 57 vendég